Blovice

Střední škola Oselce

Střední škola v Oselcích už od poloviny minulého století nabízí absolventům základních škol možnost studia v oborech, které jsou na trhu práce v současné době velmi žádané.
Škola má ještě druhé pracoviště v nedalekých Blovicích. Ty jsou významným správním centrem jižního Plzeňska s bohatou nabídkou školských zařízení. Obě pracoviště tvoří jeden právní subjekt a společně předkládají žákům ze základních škol pestrou nabídku učebních i studijních oborů.
Úspěšní absolventi tříletých studijních oborů mohou pokračovat v Blovicích na denním nástavbovém studiu a po dvou letech skládají maturitu v oboru zaměřeném na podnikání.
Obě pracoviště poskytují žákům a studentům ze vzdálenějších míst ubytování v domovech mládeže, samozřejmostí je možnost celodenního stravování. Po vyučování mohou nejen ubytovaní žáci využít pestrou škálu mimoškolních volnočasových aktivit. Po vyučování mohou nejen ubytovaní žáci využít pestrou škálu mimoškolních volnočasových aktivit.
S platností od 1. 9. 2014 se rozhodnutím KÚ Plzeňského kraje stala i ZŠI Blovice součástí Střední školy Oselce.

Novinky (Úřední deska, informace)

Jídelní lístek
28.5. - 1.6.2018

Zpracování osobních údajů

Nabídka pracovního místa
Učitel/učitelka s aprobací Český jazyk.

09.05.2018
Tradice a krása řemesla v Oselcích
11.5. - 17.6. 2018 Národopisné muzeum Plzeň, náměstí Republiky 13

Nejnovější fotogalerie: